Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na adres Organizatora (drogą mailową, faksem lub pocztą) koniecznej Dokumentacji, która powinna zawierać:

  • charakterystykę firmy zarządzającej nieruchomościami wg wzoru podanego w Ankiecie konkursowej, przygotowanej w tym celu i udostępnionej przez Organizatora;
  • odpowiedź na pytaniae otwarte, odnoszące się do działań zrealizowanych w roku 2023.

Celem tegorocznego konkursu, odbywającego się pod hasłem

„Efektywne zarządzanie nieruchomościami nie takie trudne”,

jest wyłonienie firm zarządzających, które wdrożyły w swoich organizacjach innowacje, usprawniające obsługę mieszkańców i poprawiające komfort zamieszkiwania lub przeprowadziły inwestycje, mające wpływ na poprawę efektywności energetycznej lub/i gospodarki odpadami.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie i ankiecie, w której należy podać informacje o firmie oraz opis podjętych działań, wdrożonych procedur, standardów, umożliwiających osiągnięcie opisywanych celów.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do 8 kwietnia 2024 r. włącznie.

Uroczyste wręczenie statuetek laureatom konkursu Zarządca Roku 2024 – Lider Rynku Nieruchomości odbędzie się 12 czerwca 2024 roku w Warszawie, przy ul. Okopowej 59, w budynku Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej. Będzie imprezą towarzyszącą XIV Forum dla Zarządców Nieruchomości.

KONTAKT

Po ankietę konkursową i szczegółowe informacje dotyczące Konkursu zapraszamy do Organizatora.

Justyna Nicińska
opiekun handlowy konkursu

TEL.: 22 810 27 42 | +48 534 920 311
E-MAIL: jnicinska@medium.media.pl

 

Redakcja czasopisma „Administrator i Menedżer Nieruchomości”
ul. Karczewska 18 | 04-112 Warszawa
e-mail: redakcja@administrator24.info
tel. 22 512 60 93