Partnerzy główni

Bank Gospodarstwa Krajowego jest polskim bankiem rozwoju – jedyną taką instytucją w Polsce. Jego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego. Dlatego aktywizuje współpracę sektora prywatnego oraz publicznego i chce być liderem programów na rzecz zrównoważonego rozwoju naszego kraju.

DomBest jest partnerem biznesowym dla zarządców i administratorów nieruchomości oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Firma wdraża i rozwija usługi wspierające na każdym etapie pracy – od zdalnej księgowości, przez opomiarowanie i techniczną obsługę nieruchomości, aż po pomoc informatyczną, prawną oraz ubezpieczenia działalności i budynków. DomBest tworzy cały ekosystem usług, który ułatwia i odciąża w codziennych obowiązkach osoby pracujące w branży zarządzania nieruchomościami.

Firma Gór-Stal istnieje na rynku producentów materiałów budowlanych od 2003 roku. Dostarcza rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz sektora rolniczego. Dwa zakłady produkcyjne oferują szeroki asortyment nowoczesnych płyt warstwowych ściennych, dachowych i chłodniczych. Oferowane produkty znajdują zastosowanie przy wznoszeniu hal przemysłowych, handlowych, biurowych, chłodni, mroźni oraz budynków inwentarskich. Gór-Stal to także renomowany producent płyt izolacyjnych termPIR® i IZOPROOF®, które znajdują zastosowanie jako część składowa systemów termoizolacyjnych. Służą one między innymi do ocieplenia dachów skośnych, poddaszy, strychów, stropodachów i tarasów, ocieplenia ścian, stropów, piwnic oraz fundamentów i podłóg.

Tremco CPG (Construction Products Group) łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit i Nudura. Firma zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie. Produkuje wysokiej jakości specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa. W jej ofercie znajdują się m.in. systemy uszczelniania złączy okien i muru w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym, systemy ocieplenia ścian zewnętrznych budynków i materiały elewacyjne, a także trwałe i wytrzymałe powłoki żywiczne, w tym rozwiązania posadzkowe na parkingi i do garaży.

Grupa Veolia w Polsce dąży do tego, by stać się wzorcową firmą w obszarze transformacji ekologicznej. Od 25 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu na terenie całego kraju. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu oferuje innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb Klientów. Inwestując w rozbudowę i modernizację swojej infrastruktury produkcyjnej i dystrybucyjnej, a także rozwijając działalność w zakresie efektywnego zarządzania energią, gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej zapewnia najwyższą jakość usług. Wpisując się w model gospodarki o obiegu zamkniętym tworzy i wdraża rozwiązania efektywne ekonomicznie i przyjazne dla środowiska przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju miast i przemysłu.

Strefa wystawców

Pozostali partnerzy

Redakcja czasopisma „Administrator i Menedżer Nieruchomości”
ul. Karczewska 18 | 04-112 Warszawa
e-mail: redakcja@administrator24.info
tel. 22 512 60 93