Komisja

Sabina Augustynowicz (AiMN)

Redaktor naczelna czasopisma „Administrator i Menedżer Nieruchomości” oraz portalu administrator24.info.

Andrzej Rajkiewicz (NAPE)

Specjalizuje się w zagadnieniach finansowania termomodernizacji budynków, autor szeregu publikacji w tej dziedzinie. Związany z Narodową Agencją Poszanowania Energii S.A. od 1997 roku, gdzie koordynuje dział audytingu energetycznego oraz kieruje projektami współpracy międzynarodowej. W wyniku działań agencji, już ponad 1300 wspólnot mieszkaniowych w Warszawie przeprowadziło termomodernizację budynków.

Grzegorz Okoński (MSM Energetyka)

Prawnik i licencjonowany zarządca nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem  w zarządzaniu zasobami publicznymi (samorządowymi) oraz w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca na studiach podyplomowych i szkoleniach oraz konferencjach branżowych, autor licznych publikacji i opracowań z zakresu zarządzania nieruchomościami i inwestycji.

Obecnie Wiceprezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji sp. z o.o., poprzednio w latach 2017-2019 Dyrektor Biura Polityki Lokalowej Urzędu m.st. Warszawy, a w latach 2011- 2017 Dyrektor Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz  m.st. Warszawy.
W kadencji 2006 -2010 pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Ponadto w latach 2014-2017 Wiceprzewodniczący i Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „MSM Energetyka” w Warszawie.

W okresie 2013-2017 Biegły Sądowy w zakresie zarządzania nieruchomościami przy Sądzie Okręgowym w Warszawie

Autor monografii „Mieszkaniowy zasób gminy – Prawo, Orzecznictwo, Praktyka”, wydawnictwo ODDK.

Redakcja czasopisma „Administrator i Menedżer Nieruchomości” 
ul. Karczewska 18 | 04-112 Warszawa
e-mail: redakcja@administrator24.info
tel. 22 512 60 93

Konkurs
Zarządca
Roku